top of page

Lekcje angielskiego dla dzieci i dorosłych

We will start English language courses at SZTUKARIUM in Gdańsk in September. 

Registration via form at the bottom of the page:

 

  • Nasze lekcje językowe są przeznaczone dla uczniów w każdym wieku i wzbogacone o innowacyjne metody nauki oparte na narzędziach neuropedagogicznych. Uczymy naszych uczniów, jak się uczyć, by rozwijać ich potencjał językowy i osiągać sukcesywny postęp w nauce.
     

  • Podczas naszych zajęć językowych wykorzystujemy zaawansowane techniki neuropedagogiczne, pozwalające efektywnie planować naukę, korzystać z różnorodnych technik zapamiętywania oraz jak skutecznie wykorzystywać emocje w procesie przyswajania języka.
     

  • Głównym językiem wykorzystywanym na zajęciach jest angielski, który staje się przygodą i fascynującą podróżą dla naszych uczniów.
     

  • Uczymy angażując i zachęcając uczniów do odkrywania języka poprzez ciekawe zadania i interaktywne aktywności. Dzięki temu nasze lekcje stają się nie tylko efektywnym procesem nauki, ale również źródłem radości i satysfakcji.

Zasady zapisów i umowy reguluje SZTUKARIUM Centrum Rozwoju Talentów.
Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu. Po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu w trybie przyśpieszonym w ciągu 7 dni - wymagana jest w tym celu informacja w formie pisemnej poprzez wiadomość e-mail wysłaną na adres kontakt@sztukarium.pl(szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Formularz zapisu:

logo sztuk.jpg
bottom of page