top of page

Lekcje angielskiego dla opiekunek

Już od Października rozpoczynamy kursy online dla opiekunów i opiekunek osób starszych.

 

​Zajęcia językowe dla opiekunów osób starszych to innowacyjny program nauczania, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowych możliwości rozwoju zawodowego dla osób pracujących lub planujących pracę w opiece. 

Lekcje są nagrywane, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość nadrobić nieobecności i wrócić do lekcji po czasie. 

Podczas zajęć używamy atrakcyjnych metod:

  • Komunikacja w Kontekście Codziennym: Uczymy języka, bazując na sytuacjach i rozmowach z życia codziennego. Uczestnicy ćwiczą język w kontekście zakupów, gotowania, wizyt u lekarza i innych sytuacjach, z którymi mogą się spotkać w opiece nad osobami starszymi.

  • Materiały Audiowizualne: Wykorzystujemy multimedia, takie jak filmy, nagrania dźwiękowe i obrazy, aby wizualizować i rozwijać umiejętności słuchania, rozumienia oraz mówienia.

  • Gry i Zabawy Językowe: Gry słowne, łamigłówki, krzyżówki i zabawy językowe sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki nim uczestnicy ćwiczą język w sposób interaktywny i angażujący.

  • Indywidualne Tempo Nauki: Rozumiemy, że każda osoba ma swoje indywidualne tempo nauki. Dlatego dopasowujemy zajęcia do umiejętności i potrzeb uczestników, zapewniając komfortowy proces nauki.

  • Materiały i gry do powtórek: Umożliwiamy aktywne powtarzanie między zajęciami przy pomocy gier i zabaw na platformie Kahoot.it 

Formularz zapisu:

Grupy:

Poniedziałek

17.00-18.15

(czas UK oraz IR) 

grupa początkująca (A1)

Poniedziałek

18.30-19.45

(czas UK oraz IR)

grupa średniozaawansowana (A2-B1)

Nie wiesz, jaki masz poziom? Zrób test!

Grupy maksymalnie 6 osobowe. 

Koszt: 250 zł miesięcznie. 

Zapisz się

Zapisuję się do grupy:

Dziękujemy! Otrzymasz od nas wiadomość mailową z dalszymi informacjami.

bottom of page